Скло в архітектурі Бусел: скло
           
Головна сторінка Головна сторінка Мапа сайту Мапа сайту Пошта Контакти
Українською Русский English
Скло в архітектурі та интер'єріСкло в архітектурі та інтер'єрі Бусел: склопакети
Новини

16 травня 2024

День ВишиванкиЧитати докладнёше

БУСЕЛ Інформ: Купити скло, склоблоки, дзеркала, склопакети!                  Бусел - скло від світових виробників                    Бусел - різка скла, обробка скла, вітражі!                    Оптимальна ціна - опт та роздріб!                    Обладнання для обробки скла та виробництва склопакетів                    Більше 100 видів скла в архітектурі та інтер'єрі!                   Склопакети - виробництво, продаж, доставка (Київ, Україна)                   Купити скло, склоблоки, дзеркала, склопакети!                    Оптимальная ціна - опт та роздріб!                  "ДЕ БУСЕЛ ВОДИТЬСЯ - ТАМ ЩАСТЯ РОДИТЬСЯ!"                  Дивіться відео каналу Бусел на YouTube
 
Про компанію
Новини та події
Продукція
Виробництво
Послуги
Гартування скла
Порізка скла
Обробка скла і дзеркала
Виробництво склопакетів
Виготовлення вітражів
Фарбування скла
Матування скла
Художнє матування
Сервіс, установка, монтаж
Спеціалізована доставка скла
Складські послуги та послуги по переробці вантажів
Повнокльоровий друк
Заміна склопакетів
Проекти
Дизайн-студія
Фотогалерея
Корисна інформація
Прайс-листи
Контакти
Дисконтна програма
Магазин скла «Бусел»
Каталоги

Порізка скла

     Послуги  

Порізка скла виконується професійними різьбярами скла вручну, так і автоматично на сучасному устаткуванні компанії «Bavelloni» (Італія).

Порізка здійснюється як по шаблонах, так і по карті розкрою або кресленням.

Можливе наступне різання скла:
 • прямолінійної і складної форми;
 • товщиною від 2 до 19 мм (триплекс товщиною 6-10 мм);

Допуски на розмір при різці скла +/- 0,5 мм товщини скла.

За бажанням замовника виконуємо розкрій листів скла з використанням програми оптимізації на столі розкрою. За допомогою програми оптимізації і можливості використання скла великих розмірів (3210х6000) значно знижується кількість відходів і зменшується строк виконання замовлення, при цьому порізка виконується з високою точністю. У випадку надання даної послуги замовник разом із замовленням забирає обрізки скла.

Пропонуємо нашим клієнтам устаткування для різання скла, а також професійний інструмент для роботи зі склом.

Різка скла і дзеркал в Києві

Компанія Бусел надає послуги з різання скла і дзеркал для клієнтів з усіх районів Києва, наприклад:

 • Борщагівка
 • Оболонь
 • Солом'янський район
 • Лівий берег
 • Святошино
 • Троєщина
 • Академмістечко
 • Голосіївський район
 • Поділ
 • Дарниця
 • Харківський масив

Залишайте заявку - про ціну домовимося!

Залишити заявку

Вирізка скла. Як проходить процес стеклорезкі

При різанні листів скла великого розміру важливо, щоб процес різання скла був якомога ефективнішим. Це означає, з одного боку, те, що в процесі різання не повинно утворюватися надто велика кількість відходів, і, з іншого боку, те, що відділення скляній заготовки від листа скла повинно бути якомога більш зручним і легким. В даний час оптимізація процесу різання скла виконується за допомогою спеціально для цієї мети створених багатофункціональних комп'ютерних програм.

При виконанні процесу різання скла доводиться мати справу з величезною кількістю різних типорозмірів виробів, оскільки вирізаються деталі самої різної величини. Крім розмірів змінюється і кількість вирізаних деталей, крім цього і заготовки листів, з яких вирізають необхідні деталі, можуть бути різного розміру. Проблемою є те, як розташувати деталі на заготовках таким чином, щоб кількість відходів було мінімальним, і як врахувати при цьому абсолютно різноманітні вимоги по продуктивності виробничого процесу і можливостям обладнання.

Процес різання скла повинен бути побудований таким чином, щоб кожен оброблюваний лист можна було використовувати повністю, а що буде обрізана деталь можна було " виламувати " за один раз від краю до краю. Схеми різання повинні бути розраховані так, щоб виконувався цей принцип.

Допустимі відхилення розмірів виготовлених деталей з стекол, як правило, дуже жорсткі. Тому по краях робочий лист обрізається для вирівнювання або усунення дефектів. Для того, щоб скло було обламати відповідним чином, необхідно, щоб обламувати краї були тим більше, чим більше товщина скла. Зазвичай ширина обламуються з краю смуги для, наприклад, скла товщиною 3 – 4 мм складає 15 мм, а для 8 міліметрового скла ширина обламувати краї дорівнює приблизно 40 мм. Це необхідно, щоб можна було обламати край скла. Аналогічна ситуація виникає в разі, коли виконані два паралельних різу: мінімальна відстань або, іншими словами, перешийок для обламування повинен мати достатню ширину.

Наявне обладнання для різання скла ставить свої власні обмеження в схемі виконання процесу різання. Частина автоматизованих столів для різання пристосована для виконання більш складних схем процесу різання. При різанні вручну прагнуть, як правило, для прискорення робіт застосовувати більш прості схеми різання з метою збільшення швидкості процесу. Також і з точки зору виконання процесу обламування прості схеми є більш швидкими.

Вирізані скляні деталі поміщають на стелажі, число яких може бути обмежена через недостатність виробничої площі в безпосередній близькості від робочого місця. Якщо ж в процесі різання утворюється велика кількість стекол різного розміру, то для прискорення процесу їх укладають штабелями відповідно до розмірів на ті ж стелажі і розсортовують вже на інших стадіях виробничого процесу. З цієї причини слід прагнути знайти таке рішення здійснення операції різання, щоб необхідність використання стелажів була якомога менше.

Автоматичний стіл різки скла

ПРОБЛЕМА ОПТИМІЗАЦІЇ РЕЗКИ СКЛА ТА ЇЇ РІШЕННЯ

При плануванні процесу різання слід врахувати різні цілі і багато обмежень для того, щоб знайти оптимальний варіант вирішення. Традиційно проектування виконання процесу різання раніше виконувався вручну за допомогою олівця і паперу або одночасно з виконанням самого процесу різання. Через складності проблеми проектування це завдання, проте, не так уже й проста. Вона вимагає великої кількості часу, і втрати матеріалу можуть бути занадто великі.

Для оптимізації процесу різання розроблені автоматизовані методи знаходження найкращого рішення. За своєю природою це питання – складна математична проблема, для якої не існує навіть абсолютно вірного єдиного рішення. Однак, ефективні методи її вирішення все – таки знайдені і розроблені.

Вже близько двадцяти років для вирішення цієї проблеми застосовують комп'ютерні методи. Збільшення продуктивності мікрокомп'ютерів і зниження цін на них дали можливість користуватися новим ефективним програмним забезпеченням навіть маленьким підприємствам.

Фігурне різання

Не завжди стоїть завдання різати скло під прямими кутами. Все більше виробів різної форми використовується для скління будівельних конструкцій. Вироби різної форми вирізують з прямокутних аркушів для того, щоб процес обламування не був би занадто важким. На автоматизованих столах для різання, керованих системою NC, з вихідного листа можна вирізати заготовки різної форми так само, як і заготовки звичайної прямокутної форми.

Вітрові автомобільне скло вирізають по шаблонах або на спеціальних столах для різання стекол різної форми з прямокутних вихідних листів трохи більшого розміру в порівнянні з вирізується деталлю. А ці вихідні листи, в свою чергу, вирізаються зі стандартних прямокутних аркушів більшого розміру. При цьому можуть бути обрані такі вихідні заготовки для вирізки вітрових стекол, що вони можуть бути трохи більше або менше для прискорення і полегшення процесу різання і обламування і зменшення втрат.

Процес різання скла – частина процесу управління виробництвом

Проектування процесу різання є частиною планування всього виробничого процесу з обробки та облагородження плоского скла. До області проблем відноситься і безпосередньо пов'язана з нею проблема NC – управління машиною для різання, причому автоматизованим столом для різання керують безпосередньо на підставі обраного варіанту схеми різання. Код управління NC перетворюється в комп'ютері і передається в систему управління столом для різання передачі дискети або безпосередньо за допомогою кабелів або через комп'ютерну мережу.

При виробництві ізолюючих склопакетів крім процесу різання скла іншими важливими виробничими стадіями є процес виготовлення рамок для середників і процес складання елемента в єдине ціле. Елементи можуть складатися з стекол самих різних типів і товщини, і відповідно, можуть використовуватися різні середники. Синхронне управління процесами різання листів скла, виробництва рамок для середників і складання елемента є основою процесу управління виготовленням елементів ізолюючих склопакетів, який покликаний забезпечити безперервний і ефективний виробничий цикл.

Проектування процесу виробництва і процесу різання можна інтегрувати в систему розгляду замовлень і розрахунку параметрів, причому базові відомості, що містять велику кількість різних типорозмірів, можна переносити з однієї системи управління в іншу.

Програми оптимізації

До початку виконання оптимізації процесу різання в комп'ютер заносять розміри необхідних деталей. Це може бути зроблено вже на стадії отримання замовлення, причому можна передавати відомості з однієї комп'ютерної системи до іншої. Після того, як вихідні дані вкладені і оброблені, можна виконувати початкове розгляд процесу різання перед початком виконання стадії оптимізації. Багатофункціональні програми оптимізації володіють такими властивостями, які дозволяють їм зуміти вибрати автоматично на підставі вихідних даних метод вирішення, що підходить до конкретної ситуації. Базові геометричні параметри схем виконання процесу різання можна визначати, задаючи початковий напрямок різання (вертикальне чи горизонтальне) і кількість зазначених в ієрархічному порядку площин різання. Одночасно можна користуватися декількома різними правилами, враховуючи їх вплив по відношенню один до одного.

Результати оптимізаційного процесу видаються на дисплей комп'ютера і / або на папері у надрукованому вигляді. До вихідних даних належать, крім усього іншого, підсумкові результати за кількістю виробів, резюме у вигляді рішення (відсоток відходів скла, площа в квадратних метрах і відомості про використання вихідного листа скла) і схема різання у вигляді малюнка.

Різка скла – це розділення скла на частини вдоль ліній, проведених на поверхні

Процес виготовлення скляної деталі бажаної форми і розміру шляхом відокремлення її від скляного листа більшого розміру називається процесом різання скла, хоча при цьому в процесі немає в дійсності ніяких дій, традиційно розуміються під цією назвою.
Оброблення скла вздовж залишеного на поверхні скла сліду відома вже дуже давно. З огляду на властивості скла процес "прочерчивания" подряпини для різання слід виконувати спеціально придатними для цієї мети засобами.

В даний час вже рідко використовується алмазний інструмент, який раніше застосовувався в якості інструменту для різання скла. Зараз алмазні інструменти для різання з дерев'яними та металевими ручками практично повністю вийшли з ужитку. Їх замінили різні роликові різаки, використовувані як для ручного різання, так і при механізованому процесі різання, для якого дуже важко пристосувати алмазні різці.

Згідно своїй назві в роликових різаках використовуються спеціальні ролики для проведення подряпини. Діаметр роликового різака дорівнює, як правило, 4,5 – 6,0 міліметрів. Ріжучим вістрям є край ролика, який посередині має тупоугольного форму. Кут вістря дорівнює приблизно 110 ° – 160 ° в залежності від товщини і якісних властивостей металу, що розрізає скла, а також від обраного методу різання. Як матеріал, що використовується для виготовлення ріжучих роликів, використовуються, в тому числі, тверді сплави, основним сировинним компонентом при виробництві яких є карбід вольфраму. Виготовленими з нього роликами для різання можна розрізати велику кількість скла. Незважаючи на те, що багато механічні пристрої для різання скла набули широкого поширення, скло продовжують різати і ручним способом.

Компанія «Бусел» пропонує професійний ручний інструмент для різання скла і роботи зі склом:
- Склорізи з автоматичною подачею змазки
- Присоски і затискачі для перенесення і монтажу скла
- Плоскогубці для розлому скла
- Рейсмуси (пристосування для паралельної різки)
- Лінійки і косинці
- Циркулі і овалорези

ВІДДІЛЕННЯ "відрізали" СКЛЯНОЇ ДЕТАЛІ

"Відрізання" скла у вигляді деталі бажаного розміру і форми – це двохстадійний процес, при якому за операцією проведення подряпини різання або тріщини різання слід операція відділення вироби від листа скла. Це відбувається шляхом відламування скла, причому скло " руйнується " керовано уздовж тріщини, що утворилася в процесі різання на поверхні скла. Як правило, скло розколюється цілком на дві деталі, причому процес виготовлення бажаної деталі передбачає в разі процесу різання вручну наступні один за одним операції різання і розламування. У разі проведення процесу машинної різання скляні листи великого розміру ріжуться для виготовлення різних деталей таким чином, щоб процес виламування можна було виконати за один раз. Скло, що відрізняються від прямокутної форми, які вирізаються з вихідного листа відповідного розміру і форми, виламуються за один або декілька прийомів.
Міцність при згинанні в районі тріщини, утвореної в процесі різання, носить своєрідний характер. Її вплив слабшає з часом. Тріщина, що утворюється в процесі різання, образно кажучи, "старіє" протягом декількох хвилин. З цієї причини різані деталі слід відокремлювати безпосередньо відразу після виконання цього процесу, щоб слід від обламування виходив рівним. Виконати обламування акуратно і рівно по тріщині через кілька хвилин після закінчення різання неможливо.

машинна різка

Для різання листів великого розміру, а також якщо обсяг продукції, який необхідно отримати, значно перевищує можливості ручного різання, для процесу різання скла пропонується використовувати різні види обладнання. Операція різання скла вручну здійснюється на спеціальному столі. При механізованому процесі операція різання виконується таким чином, щоб скло лежало на столі, а механічна рухома різальна голівка розрізає скло бажаним чином. При такому процесі різання скла використовується, як правило, кілька столів, один з яких служить платформою для різання, інший є столом для відділення, і іноді використовується стіл, для збору продукції. Машинна різака скла на столі порізки

Для полегшення процесу різання скла столи часто обладнають пневматично діючою системою зі спеціальними вакуумними присосками для взяття скла зі столу або укладання скла на стіл і / або штабелеукладальниками для укладання на столи. Відділення вирізаних деталей часто проводиться ще вручну, незважаючи на те, що в лінії для різання скла, що випускаються різними виробниками, можна вбудувати операцію напівавтоматичного відламування стекол.

Зазвичай, в сучасних автоматах для різання встановлена ​​одна "ріжучий головка", що працює в автоматичному режимі, за допомогою якої на поверхні листа скла великого розміру "роблять" подряпини для різання відповідно до програми різання, записаної в комп'ютері, зі швидкістю до 200 м/хв. Після цього порізане скло переноситься за допомогою механічно працюючого конвеєра на наступну, розташовану позицію для відділення, де "вирізані" деталі відокремлюються вручну. Таким же чином можна здійснювати процес " волочіння " тріщини при різанні для отримання деталей непрямокутної форми, якщо це дозволяє модель автомата для різання і можливості використовуваної в ньому системи.

До операції машинного різання скла зазвичай також відноситься і процес оптимізації різання, який здійснюється спеціальними автоматично діючими приладами, або ж цей процес інтегрований в автоматизовану систему управління верстатом для різання. При проектуванні операції машинного різання серед кількох найбільш важливих факторів існує фактор втрат, який прагнуть знизити до мінімуму. При порізки скляних листів великого розміру втрати становлять в залежності від товщини скла зазвичай складають 5 – 15%.

Компанія «Бусел» є ексклюзивним представником компанії «Glaston Technologies» (ТМ «Z.Bavelloni») і представляє на ринку України серію столів для прямолінійного та фігурного різання флоат скла, а також інше обладнання для обробки скла та виробництва склопакетів.

СИСТЕМИ АВТОМАТИЧНОГО РЕЗКИ СКЛА

Сучасний обладнання для різання скла вже само по собі дало можливість значно підвищити продуктивність, сталість якості і полегшило виконання операції різання. Крім цього, завдяки застосуванню нових сучасних технологій можна інтегрувати в систему різання скла багато нових додаткових функцій.

Систему автоматичного різання можна комбінувати з автоматизованою системою складування скла таким чином, щоб за допомогою комп'ютера можна було керувати, наприклад, процесом переміщення скла зі складу до місця різання. У такого роду системах лінія різання з'єднана зі складом за допомогою обладнання, яке дозволяє автоматично транспортувати скло, наприклад, візками для перевезення скла, що рухаються по рейках, які за допомогою спеціальних вакуумних присосок здатні забирати лист скла з певного місця, або за допомогою автоматично пересувається обладнання для транспортування, закріпленого на підйомнику. До системи різання можна " приєднувати " інші автоматизовані функції для збільшення продуктивності і швидкодії виробничого процесу, а також для збільшення ступеня його автоматизації. Виробники пропонують, наприклад, системи для різання скла, в яких є операція автоматичного шліфування скляної поверхні в тих місцях, де це потрібно, наприклад, по краях листа скла (по краю скла в деяких випадках для подальшої обробки необхідно видалити селективне покриття).

В даний час до комп'ютерного забезпечення системи різання можна "приєднувати" все нові і нові функції для подальшої обробки, в тому числі, щоб зробити більш ефективним управління виробничим процесом і операцією контролю якості.
Прикладом високоінтегрованою системи різання є багатофункціональна установка, в якій об'єднані в єдиний процес операції взяття скла зі складських стелажів, різання скла, шліфування по краю скла і відділення скляних деталей.

Компанія «Бусел» пропонує своїм клієнтам сучасні автоматизовані лінії різання скла. Широка гамма автоматичних верстатів для різання і переміщення плоского скла, які можуть бути скомпоновані для створення систем "під замовлення". Є верстати для порізки різних форматів скла, а також для обробки низькоемісійного скла Low-E.

Різка ламінованого скла

Двостороння різання застосовується при обробці стекол, які неможливо роз'єднати по надрізу, зробленого тільки з одного боку скла. До таких стекол відносяться, наприклад, різні види стекол з двошаровим ламінуванням.

Столи для різання ламінованого скла При різанні ламінованого скла ріжучий ролик пересувається в ручному або в автоматичному режимі по обидва боки скла по одному і тому ж сліду. Скло, яке ріжуть, слід переміщати щодо різального ролика. Метод роз'єднання скла з двостороннім надрізом відрізняється від методу, що застосовується при розрізанні звичайного скла. Проміжний матеріал, який з'єднує скла, слід переломити таким чином, щоб при розподілі вийшло скло бажаного розміру і форми. Роз'єднання ламінованого скла відбувається так, що обидва скла, з'єднані плівкою ПВБ, спочатку " відламуються ", після чого ламінуюча плівка перерізується механічним способом або, наприклад, перепалюється.

Операція різання за допомогою водяного струменя є методом, при якому скло розрізається дуже тонким струменем води. Скло розрізається наскрізь струменем води, в яку можна додавати невеликий " ріжучий " порошок. При сильному тиску струмінь рухається в автоматичному режимі по запрограмованої лінії і може розрізати навіть товсте скло (товщиною, наприклад, 25 мм). Метод різання водяний струменем доцільно використовувати особливо для різання дуже товстих стекол і вирізки в них отворів, заглиблень і т. Д. Широкому поширенню цього методу різання перешкоджає властива йому обмежена пропускна здатність, а, крім того, висока вартість обладнання і недостатньо висока якість країв відрізаних стекол, які в більшості випадків вимагають додаткової обробки.

Компанія «Бусел» пропонує серію столів різання, які використовують абсолютно нову технологію, захищену трьома різними патентами, для виконання різання і поділу ламінованого скла.

Залишити заявку


Послуги
Гартування скла Порізка скла
Обробка скла і дзеркала Виробництво склопакетів
Виготовлення вітражів Фарбування скла
Матування скла Художнє матування
Сервіс, установка, монтаж Спеціалізована доставка скла
Складські послуги та послуги по переробці вантажів Повнокльоровий друк
Заміна склопакетів
Контакти
Дизайнерам
Залишити заявку
Прайс-листи

Каталог продукції

Бусел: вітражі Скло в архітектурі
Бусел: вітражі Скло в інтер'єрі
Бусел: вітражі Обладнання для обробки скла та виробництва склопакетів
Бусел: вітражі Обладнання Elumatec для роботи з ПВХ та алюмінієвим профілем
Бусел: вітражі Склопакети
Бусел: вітражі Склоблоки
Бусел: вітражі Дзеркала
Бусел: вітражі Вітражі
Бусел: вітражі Душові кабіни
Бусел: вітражі Фурнітура для меблів та виробів зі скла
Бусел: вітражі Скляні захисні конструкції та екрани
Бусел: вітражі Інструмент для роботи зі склом
Бусел: вітражі Сувенірна продукція
Бусел: вітражі Скло для камінів та печей NeoCeram Glass®
Бусел: вітражі Спеціальне скло для душевих кабін
Бусел: вітражі Розпродаж

У нас на сайті шукають:

Скло листове   Тоноване скло   Склоблоки   Флоат скло   Візерункове скло   Склопакети   Обладнання для обробки скла   Дзеркала   Вітражі   Фурнітура для меблів та виробів зі скла   Інструмент для роботи зі склом Скло 4мм
 
Бусел: дзеркала

Туры выходного дня по Украине

Контакти

Центральний офіс: 08132, Київська область, м. Вишневе, вул. Київська, 13А
тел.: (044) 501-88-80, 501-88-81
моб.: (050) 469-95-08
Контакти всіх підрозділів

Швидко прокласти маршрут, як добратися до нас, можливо за посилання для навігаціі в Google Maps
https://goo.gl/maps/TUJ4NnxhTAm

 

ПоштаНадіслати листа
Склоблоки - www.glassblocks.com.ua

© 1994-2012 ТМ "БУСЕЛ". Всі права захищені.
При повному або частковому використанні матеріалів сайту посилання на http://www.busel.ua є обов'язковим.