31 травня 2013
Автор статті: Компанія Бусел Вікна - це очі будь-якої сучасної квартири. Крізь них в наші будинки проникає тепло, повітря та сонячне світло, завдяки їм ми можемо бачити, чим зайняті у дворі наші діти, одного погляду з вікна достатньо, щоб оцінити погоду і вирішити, що сьогодні варто одягнути. Уявити собі будинок без вікон абсолютно неможливо. Ще важче уявити будинок, де віконний отвір не закритий склом - але ж така ситуація була характерна для багатьох країн світу протягом століть.
Вікна з'явися дуже давно. Правда, спочатку їх основною функцією було виводити дим і гар з приміщень. Але вікна без шибок - це дуже незручно, особливо в тих краях, де зміна сезонів характеризується великими перепадами температур. Вікно потрібно чимось закривати, інакше в приміщенні завжди буде незатишно. Звичайно, скло для таких цілей підходить найкраще, і саме його і намагалися пристосувати як віконну перегородку. Відомо, що віконне скло існує з початку нашої ери. Природно, в ті часи його зовнішній вигляд був дуже далекий від ідеально гладких та прозорих сучасних виробів. Відрізнялися і розміри - як правило, вікна закривали невеликими кружечками скла, скріпленими між собою. Виглядало це некрасиво, та й видимість практично була відсутня, але, принаймні, скло захищало від холоду і протягів. Знадобилися століття, щоб винайти і вдосконалити методи одержання листового скла, адже в давнину скло видували, а за допомогою цього способу можна отримати міхур, але ніяк не лист. З часом, за допомогою складних маніпуляцій, майстрам вдалося справити подобу віконного скла. Але воно було мутне і товсте, та й ціна таких виробів була непомірно високою, тому розкіш купити і оснастити свої будинки віконним склом була доступна тільки дуже обмеженому колу осіб.
Така тенденція зберігалася аж до 18 століття. А ще через два століття, світ, нарешті, отримав можливість створювати якісне і красиве листове скло. У 1902 р. була винайдена машина що витягувала скло у скляну стрічку. Цим ми зобов'язані бельгійському винахіднику Фурко. Виходячи з печі, скляна стрічка проходила через ряд прокатних валків, потім піддавалась охолодженню та нарізанню на окремі листи. Метод Фурко на той час був проривом, але в 1959 році британець А. Пілкінгтон розробив свій знаменитий флоат-метод, який і донині є самим прогресивним та масовим способом отримання листового скла.
Флоат-метод побудований на використанні ванни, наповненої розплавленим оловом, у яку надходить скло безпосередньо з плавильної печі. Рівномірно розтікаючись по поверхні олова, скло набуває рівну та гладку форму, товщину якої можна варіювати від 4 до 25 мм. Таке скло має прекрасну якість поверхні і не потребує додаткової поліровки. Йому можна надати спеціальні властивості, додатково збільшивши його міцність. Для виробництва віконного скла нічого краще, ніж флоат-метод, на сьогоднішній день не існує.
Сучасні можливості виготовлення віконного скла широкі та різноманітні. Як у побуті, так і в комерційних будівлях застосовується високоякісне віконне скло, що чудово захищає приміщення, та володіє прекрасною прозорістю і досить високою міцністю. Наша компанія з виробництва та переробки скла пропонує своїм клієнтам широкий асортимент виробів, поставки якого можуть здійснюватися як оптовими партіями, так і в роздріб. Залежно від сфери застосування, можна виготовити загартоване, сонцезахисний та армоване віконне скло. Розміри теж можуть бути різними, переважно вони складають 2,25 х1,60 м. Товщина скла що використовується залежить від того, де скло застосовується. Наш склад скла пропонує своїм покупцям листове скло товщиною 2мм, 3мм, 4мм, 5мм, 6мм, 8мм, 10мм, 12мм та до 19 мм.
Ми використовуємо сучасне обладнання, яке дозволяє виробляти продукт найвищої якості.
ТМ «Бусел» пропонує віконне скло гуртом та в роздріб, листи розкроюються та ріжуться за розмірами замовника. Наш склад розташований у м. Київ, також ми маємо ряд представництв в регіонах. Якщо ви бажаєте купити якісне віконне скло за доступною ціною, звертайтеся в нашу компанію. Будемо раді співпраці!
Повернутися до списку
|