Скло в архітектурі Бусел: скло
           
Головна сторінка Головна сторінка Мапа сайту Мапа сайту Пошта Контакти
Українською Русский English
Скло в архітектурі та интер'єріСкло в архітектурі та інтер'єрі Бусел: склопакети
Новини

1 червня 2024

ЛІТО ПРИЙШЛО! Гаряча літня пропозиція на дзеркало і скло листове!Читати докладнёше

БУСЕЛ Інформ: Купити скло, склоблоки, дзеркала, склопакети!                  Бусел - скло від світових виробників                    Бусел - різка скла, обробка скла, вітражі!                    Оптимальна ціна - опт та роздріб!                    Обладнання для обробки скла та виробництва склопакетів                    Більше 100 видів скла в архітектурі та інтер'єрі!                   Склопакети - виробництво, продаж, доставка (Київ, Україна)                   Купити скло, склоблоки, дзеркала, склопакети!                    Оптимальная ціна - опт та роздріб!                  "ДЕ БУСЕЛ ВОДИТЬСЯ - ТАМ ЩАСТЯ РОДИТЬСЯ!"                  Дивіться відео каналу Бусел на YouTube
 
Про компанію
Новини та події
Продукція
Виробництво
Послуги
Проекти
Дизайн-студія
Фотогалерея
Корисна інформація
Статті та публікації
Все про скло
ГОСТи, ДСТУ
Корисні посилання
Прайс-листи
Контакти
Дисконтна програма
Магазин скла «Бусел»
Каталоги

Все про скло

     Корисна інформація  

Вибираємо скло в інтер'єр


19 серпня 2015

Як правильно вибирати скло, щоб зробити Ваш інтер'єр неповторним, стильним, досконалим - з урахуванням сучасних пропозицій ринку, матеріалів, технологій, послуг, смаків та дизайну.Перед тим, як вибрати для свого інтер'єру листове скло або дзеркало, поставте перед собою ЧОТИРИ ЗАПИТАННЯ:

1. ПЕРШЕ ЗАПИТАННЯ - які ЗАВДАННЯ будівництва (ремонту, облаштування, перепланування, облагороджування) свого будинку (квартири, офісу, приміщення магазину, готелю, ресторану, торгово-розважального центру, виставкового або спортивного комплексу, фітнес-клубу, танцювального залу, робочого простору бізнесу) Вам треба вирішити за допомогою скла?

2. ДРУГЕ ЗАПИТАННЯ
- які ФУНКЦІЇ СКЛА (або набір функцій кожного елемента скляного інтер'єру) найбільш значущі для Вас в рамках Ваших завдань?

3. ТРЕТЄ ЗАПИТАННЯ - як ЗАСТОСУВАННЯ СКЛА (фінансові, технічні, естетичні, транспортні, організаційні) ускладнюють Ваш вибір?

4. ЧЕТВЕРТЕ ЗАПИТАННЯ - які є ПРИКЛАДИ ВИКОРИСТАННЯ СКЛА В ІНТЕР`ЄРІ та що пропонується цікавого наразі?


Спробуємо предметно відповісти на всі ці запитання та показати широкі можливості практичного застосування скла.

1. ЗАВДАННЯ СКЛА

Якщо в пошуковій системі (Google або Яндекс) задати пошук зображень по словосполученню "Скло в інтер'єрі", то в результаті пошуку на екрані з'явиться величезна кількість фотографій сучасних дизайнерських рішень зі скла. Переглядаючи галерею зображень, можна зробити, зокрема висновок, що склу надається вирішувати функціональні завдання, як у якості оздоблювального матеріалу (декору), так і у якості елемента (чи елементів) конструкцій.

Функціональні завдання, в залежності від площини розташування скла, можна поділити на:

- ВЕРТИКАЛЬНІ (скло на стінах і паралельно стінам);

- ГОРИЗОНТАЛЬНІ (скло на стелі, підлозі і паралельно їм);

- КОМБІНОВАНІ (конструкції та меблі зі скла);

При ВЕРТИКАЛЬНОМУ розташуванні скла вирішуються наступні конструктивні і декоративні завдання:

ПОДІЛЯЄТЬСЯ ПРОСТІР приміщень, зберігаючи його візуальну цілісність, з допомогою суцільноскляних перегородок
ВІДОКРЕМЛЮЮТЬСЯ ЗОНИ безпеки і комфорту. У світлопрозорих перегородках може використовуватися як листове скло, так і склоблоки

РОЗШИРЮЄТЬСЯ ПРОСТІР ПРИМІЩЕННЯ - при облицюванні стін ДЗЕРКАЛОМ, СПОСТЕРІГАЄТЬСЯ ЕФЕКТ ВІДБИТТЯ і РОЗШИРЕННЯ інтер'єру в цілому, так і візуальне ВІДОБРАЖЕННЯ всіх живих об'єктів в ньому

ПІДКРЕСЛЮЄТЬСЯ ІНДИВІДУАЛЬНИЙ СТИЛЬ Вашого Інтер'єру при облицюванні стін декоративним склом, дзеркалом, кольоровим інтер'єрним склом типу Lacobel, Planilaque або склом з повнокольоровим друком
НАПОВНЮЮТЬСЯ ФАСАДИ ВАШОГО ІНТЕР'ЄРУ дзеркалом і декоративним склом, прикрашаючи КОРПУСНІ МЕБЛІ, ШАФИ-КУПЕ ТА КУХНІ
ДОСЯГАЄТЬСЯ оптимальне СВІТЛОПРОПУСКАННЯ при використанні декоративного скла у внутрішніх дверях і дверних групах
ЗАБЕЗПЕЧУЄТЬСЯ НЕПОВТОРНА КОЛЬОРОВА МОЗАЇКА, УНІКАЛЬНІСТЬ і ЕКСКЛЮЗИВНІСТЬ - застосуванням в дверях і вікнах авторських ВІТРАЖІВ, нанесених за допомогою сучасних технологій на скло або склопакети. Слід зауважити, що огляд художніх композицій є доступним для цінителів вітражного мистецтва - як з внутрішньої інтер'єрної сторони, так і з зовнішнього боку приміщення

ГОРИЗОНТАЛЬНЕ розташування скла використовується для наступних цілей:

  Скляні ПОЛИЦІ КОРПУСНИХ МЕБЛІВ, СТЕЛАЖІ в нішах, ПОЛИЦІ на стіні, СТІЙКИ під ТВ і АУДІО апаратуру, КВІТКАРКИ (підставки під квіти) та інше
  Скляні СТІЛЬНИЦІ столів, барних стійок, рецепцій, студій
  Скляна ПІДЛОГА
  Скляні СХОДИ
  Скляні та дзеркальні СТЕЛІ

При КОМБІНУВАННІ горизонтального, вертикального і діагонального розташування скла виходить:

  КОНСТРУКЦІЇ ЗІ СКЛА
  МЕБЛІ ЗІ СКЛА
  ТОРГОВЕ ОБЛАДНАННЯ
  ВІТРИНИ ТА ЕКСПОЗИЦІЙНІ СТЕНДИ
  СУВЕНІРНА ПРОДУКЦІЯ ІЗ СКЛА


2. ФУНКЦІЇ СКЛА.


Основні властивості та характеристики скла. З точки зору застосування в архітектурі та інтер'єрі скло унікальне, і в силу своєї природи поєднує в собі неповторний набір функцій.

2.1 Основні функції скла з точки зору споживчих властивостей:

Прозорість (щоб через скло було видно);
• Світлопропускання (через скло може бути не видно, але світло крізь нього проходить);
• Краса і декор;
• Екологічність, гігієнічність і довговічність;
• Стійкість до агресивних середовищ, оптимальне поєднання хімічної та механічної міцності.

2.2 Додаткові функції, які властиві склу в результаті комплексних технологічних рішень.

• Енергозбереження (збереження в приміщенні тепла та теплоізоляція є принциповими при різних кліматичних зонах: у вікні, у дверях, у сауні або фасаді);
• Захист від сонця (захист від сонячних променів, щоб не було жарко в приміщенні);
• Світловідбивання (дзеркало і скло зі спеціальними покриттями);
• Безпека (механічна і термічна);
• Звукоізоляція (застосовуються спеціальні ламінуючі плівки);
• Пожежна безпека (забезпечує стримування проникнення вогню);
Антибактеріальна дія (вбудовані в скло іони срібла знищують 99.9% всіх бактерій, що знаходяться на поверхні скла)

ПРОЗОРІСТЬ - одна з найбільш важливих характеристик листового скла, завдяки якій скляні елементи легко заповнюють інтер'єр, при цьому візуально не захаращуючи його простір. Особливо витонченно та шляхетно виглядає в інтер'єрі НАДПРОЗОРЕ СКЛО (воно ж Extra Clear, Clear Vision, Ultra Clear, Eurowhite, Optiwhite, Diamant, Starphire - у провідних виробників скла воно випускається у кожного під власним брендом). Надпрозоре скло пропускає максимум світла та не має зеленуватого відтінку.Float Extra Clear - надпрозоре склоFloat Clear - стандартне прозоре склоBody tinted (bronze, grey, Green, Blue та інші) - тоноване кольорове (затемнене) скло (бронзове, сіре, зелене, блакитне)


Досить часто в інтер'єрі видимість та прозорість відходять на задній план, і скло може в функціональних і декоративних цілях затемнятися (у тому числі в скломасі), матуватися, фарбуватися, «дзеркалитися» - аж до крайнього поєднання в одному стекловиробі всіх декоративних різновидів непрозорості.Варто зазначити, що надпрозоре скло ExtraClear незамінне при виготовленні фарбованого скла типу Lacobel або Лакофарб, а також суперчистого дзеркала, такого як CLEARVISION, котре забезпечує ідеальну та природну передачу кольору. Останнє стає очевидним, якщо поставити поруч два листа срібного дзеркала: одне – дзеркало на надпрозорому склі та друге – стандартне дзеркало, і подивитися на себе одночасно в обидва. На першому Ви будете виглядати справжнім з реальними притаманними Вам кольорами, а на другому – віодбраження буде з дещо зеленуватим відтінком :)).2.3 Характеристики скла ти виробів зі скла та дзеркал (важливі з точки зору ДИЗАЙНУ і практичного застосування в ІНТЕР'ЄРІ)

Товщина

Товщини листового скла – 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 15 та 19 мм.

Використання скла в інтер'єрі залежно від товщини:
- скло 2–3мм для – картин, фоторамок, дзеркал на корпусні меблі, підвісних стель;
- скло 4–6мм для – заскління фасадів, дзеркало у виробах, дзеркало для шаф-купе;
- скло 6мм для – полички для меблів та інтер'єрів;
- скло 8–19мм для – суцільноскляні конструкції, стільниці, меблі зі скла.

Розмір

Виходячи з розмірів, виділяють площу та периметр листового скла. Більш детально дивіться тут.

Колір

Колір скла може бути в широкій палітрі від надпрозорого до чорного відтінку і досягається, як за рахунок кольору скломаси, так і за рахунок покриття поверхні скла. У торці класичне флоат прозоре скло має зеленуватий відтінок. У надпрозорого скла – торець позорий, практично без відтінку. Колір торця тонованого в масі скла (бронзового, сірого, зеленого, блакитного, синього, жовтого) завжди значно темніше чим колір скла зі сторони поверхні.

Якщо дивитися через поверхню тонованого скла, то чим товще скло (а значить і більше кольорової скломаси на одиницю площі скла), тим воно більше поглинає світла, і тим буде густіший колір (виготовлене з однієї і тієї ж скломаси бронзове тоноване скло товщиною 10 мм значно темніше спорідненного бронзового скла 4 мм).

Форма

Форма виробів із скла може бути різною - прямокутник, квадрат, коло, овал, трикутник, трапеція або неправильна фігура. Приклади різних форм можна переглянути у фотогалереї.

Обробка

Обробка торців скла (шліфування, полірування). Обробка торців скла є одним з найбільш важливих умов застосування скла в інтер'єрі. Високоякісної обробкою скла досягається ідеальна чистота ліній, що вишукано поєднується з самим широким різноманіттям дизайнерських форм і задумок.

Міцність

Міцність скла - механічна і термічна (загартоване скло).

Безпека

Безпечне скло (Скло багатошарове з ламіноване плівкою/триплекс).

Покриття

Покриття поверхні - технічно-функціональне
. Застосовуючи сучасні технології нанесення на скло можна отримати різні функції: енергозберігаючі, світловідбиваючі (рефлективні), поліфункціональні (енергозберігаючі та сонцезахисні одночасно), дзеркальні або антибактеріальні.

Покриття поверхні – механічне та художньо-декоративне:

- матування поверхні методом хімічного травлення (скло сатин);
- матування поверхні піскострумною обробкою;
- фарбоване скло Lacobel і Лакофарб;
- гравірування;
- фацет;
- поклейка безпечної плівки;
- повнокольоровий друк;
- вітражі.

Функції та характеристики скловиробів, елементів зі скла і дзеркал в інтер'єрі вздебільшому «визначаються» вихідними матеріалами для переробки, в якості котрих вибираються різні види листового скла.

3. ЯК ЗАСТОСУВАННЯ СКЛА УСКЛАДНЮЮТЬ ВИБІР?

Якщо Ви визначилися із завданнями, що вирішують за допомогою скла, і Ви знайомі з основними функціональними можливостями скла, то тепер, для остаточного вибору, Вам потрібно мати уявлення щодо відношення між собою техніко-тактичних, естетичних і вартісних характеристики скла.

Тобто необхідно знайти оптимальне співвідношення наступних факторів:
- ціна скла;
- функціональність скла;
- якість скла;
- естетика (стиль) скла.Крім того, Вам треба буде подолати основні побоювання та застереження, що супроводжують практично кожного Покупця товарів та послуг, пов`язаних з ремонтом та дизайном інтер'єру, взагалі, та Покупця такого делікатного матеріалу як скло, зокрема.

ОСНОВНІ ПОБОЮВАННЯ ТА ЗАСТЕРЕЖЕННЯ ПОКУПЦІВ СКЛА ВІДПОВІДІ, РІШЕННЯ, ПОРАДИ
Не хочеться руйнувати живі інсталяції приміщення, порушувати цілісність інших елементів інтер'єру, псувати стіни, знову переживати всі труднощі та негаразди, пов'язані з ремонтом і будівельним сміттям? В інтер'єрі конструкції зі скла та скловиробів не є несучими і встановлюються в кінці будівництва або ремонту - після всіх чорнових робіт. Скло в інтер'єрі подібне до корпусної або м'якої мебелі, що розставляються в останній момент або взагалі потім – у поточному процесі нормального життя після ремонту.

Природно, в кріпленні скла і дзеркал в інтер'єрі, як і в кожній справі є нюанси – необхідна і відповідна фурнітура до скловироба, і в деяких випадках - залучення спеціалістів по їх встановленню.
А чи буде скло відповідати обраному Вами стилю дизайну? Скло вписується в будь-який стиль: класика, модерн, авангард, хай-тек, антик. Скло чудово підходить як у яскравий, так і в спокійний інтер'єр. Скло вдало поєднується як з натуральними, так і з сучасними штучними матеріалами.
Складності при прибиранні та догляді за склом?  Скло – один з найбільш екологічних і гігієнічних матеріалів. Якщо брати аналогію з посудом і тарою для харчових продуктів, то крутіше скла буде хіба що срібло (до речі, на так званому антибактеріальному склі, що знаходить застосування в медичному світі, на поверхні присутні іони срібла).

В зв`язку з тим, що будь-які пори у скла відсутні, воно не вбирає в себе ніякого бруду. За допомогою сучасних миючих засобів за склом легко доглядати. Скло спокійно очищується від різних забруднювачів неорганічного і органічного походження, та без будь-яких проблем утримується в ідеальному стані.

Скло – це блискучий індикатор охайності та доглянутості Вашої оселі.
Скло крихке і травмо-небезпечне, має гострі краї і може розбитися...? Гострі краї та кути скла, якщо вони не ховаються в профіль іншого матеріалу, необхідно в процесі виробництва скловиробів обробляти та робити безпечними. В результаті обробки кромки зі скла забирається залишкова напруга з країв скла (знижується ризик утворення тріщин, сколів в склі, і саме скло стає міцніше), виключаються травми (порізи), які можливі при зіткненні з краєм необробленого скла.

Зазначимо, що механічна міцність скла посилюється із збільшенням його товщини, як з точки зору статичної навантаження, так і при ударі яким-небудь важким предметом. Але, для більш повної страховки в деяких випадках бажано, а в якихось -і обов'язково використовувати безпечне скло: загартоване скло або скло ламіноване (триплекс).

Особливо важливим питання безпеки виходить на перший план, коли в інтер'єрі в перегородках або фасадах застосовують скло або дзеркало великих форматів. Наприклад, у шафах-купе з дзеркальними полотнами, необхідна як мінімум поклейка безпечної плівки з тильного боку дзеркала.
А якщо необхідно виготовити, а також доставити і встановити скло або дзеркало дуже великих розмірів? Стандартні розміри листового скла та дзеркал не перевищують розмір 3210х2250 мм. Можна сміливо сказати, що 99% замовлень на скло та дзеркало в інтер'єр вписуються саме в ці розміри.

Для екстраординарних випадків, які потрапляють до 1 %, існує скло розміром до 6 метрів довжиною (6000х3210 мм). Деякі види такого скла завжди є в наявності на складі. Інші можливі під замовлення.

Доставка скла великих розмірів із застосуванням спеціалізованого транспорту не є на сьогоднішній день чимось особливим.

Але необхідно пам'ятати, що для кожної конкретної технологічної операції (шліфування кромок, фацет, гравірування, матування, фарбування, нанесення малюнків на поверхню, гартування і т. д) існують свої обмеження за лінійними розмірами. Тому, перш ніж остаточно затвердити у свій проект інтер'єру скло або дзеркало великих розмірів або з особливими властивостями, будь ласка, порадьтеся з фахівцями.

Бувають також випадки, коли використання великогабаритного скла лімітують не наші матеріальні та технологічні можливості, і не Ваші статки, а технічні обмеження та розміри будівлі, в які необхідно занести величезну стільницю або велике дзеркальне полотно.

Не варто забувати і про вагу скла.

згідно з техніко-тактичними властивостями 1 мм квадратного метра скла важить – 2.5 кг.

Це означає, що прямокутна стільниця розміром 2 х 4 м зі скла товщиною 10 мм буде важити 2,5 кг/кв.м х 8 кв.м х 10 = 200 кг

А зі склом 12, 15 і 19 мм становить - 240, 300 і 380 кг відповідно.
Як підібрати для себе саме те скло, що треба для завдань інтер'єру і не переплатити зайвого? До Ваших послуг широкий вибір матеріалів провідних світових виробників скла, комплекс технологій, освоєних нами на сучасному європейському обладнанні, багаторічний досвід і консультації провідних фахівців.

Ми відкриті і прозорі для наших клієнтів і партнерів. Нижче наведені основні складові та параметри, що впливають на вартість скловиробів. Наші прайс-листи на основні матеріали та послуги можна подивитися тут.
 Вартість виробів зі скла? Вартість визначається як якістю і кількістю матеріалу, на основі яких вони виготовляються, так і кількістю і якістю технологічних операцій з обробки скла, а також додаткових послуг та комплектуючих.

Вартість кожного конкретного виду скла (або дзеркала) розраховується, у першу чергу, виходячи з його ціни з прирізкою або розкриєм згідно прайс-листів.

Вартість скла в межах одного виду стає вище зі збільшенням:
- Площі цього скла (кв.м);
- Товщини даного скла (мм);
- Ускладнення його форми (від прямокутників - через трапеції і трикутники - до кіл і овалів);
- Периметра (погонні метри або п.м.) і ступенів обробки його торців (шліфування, полірування, фацет);
- Кількості та якості інших технічних і художніх процедур: свердлення отворів, гартування, фарбування, склеювання, матування, гравірування, вітраж і т. д.

З усіх видів листового скла (товщиною від 4 до 19 мм), яке використовується для виробництва меблевих скловиробів, найнижча ціна, на скло float clear 4 мм.

Чим товще скло (міцніше, важче), тим воно дорожче. Найдешевше (за кв.м.) скловироби для меблів та інтер'єру – це елемент квадратної форми*, вирізаний із стандартного скла float clear 4 мм.

* У виробі квадратної форми – мінімальна кількість погонних метрів по відношенню до площі. Так, у склі квадратної форми розміром 1000х1000 мм – 1 кв. м площі і 4 погонних метра кромки, яку необхідно відшліфувати і відполірувати. А в шматку скла 2500х400мм (тієї ж площі 1 кв. м та прямокутної форми) – 5,8 погонних метрів кромки.

Порівняно з флоат-склом аналогічне по товщині надпрозоре скло, тоноване скло в масі, а також срібне дзеркало приблизно в два рази дорожче.

Кожна додаткова функція: матова поверхня того чи іншого скла (скло сатин), безпека (загартоване або ламіноване скло), світловідображення (рефлективне скло), звукоізоляція (спеціальний триплекс) - коштує своїх грошей, які доплачуються згідно діючих цін.

Можливості сучасного обладнання та технологій (обробка торців скла, художнє матування, фарбування скла, повнокольоровий друк на склі, вітражі на склі та дзеркалі) дозволяють запропонувати індивідуальний дизайнерський підхід до кожного замовлення, зробити Вашу скляну інсталяцію ексклюзивною та неповторною за цілком розумні гроші.

ВИ ОТРИМАЄТЕ ЄВРОПЕЙСЬКУ ЯКІСТЬ І ВІДПОВІДНІСТЬ СВІТОВИМ СТАНДАРТАМ - ВІД УКРАЇНСЬКОГО ВИРОБНИКА.


4.ПРИКЛАДИ ВИКОРИСТАННЯ СКЛА В ІНТЕР`ЄРІ (готові вироби зі скла і дзеркал, продукти та послуги виробництва)


А
антибліковое скло
антік дзеркало (ефект штучного старіння)
Б
безпечне загартоване скло
барна скляна стійка
брошюрніци скляні
балюстради
В
візерункове скло
вази для квітів
виставкове скляне оболаднання та експозиційні стенди
вологостійкі дзеркала для ваной кімнати та басейнів
витражі на склі та в склопакетах за технологією CadRam (з використанням спеціальних стійких фарб)
вивіски скляні
Г
гартоване меблеве скло
гравірування на склі та дзеркалі
галерейне скло для картин і фоторамок
годинники скляні
Д
декороване скло за технологією шовкотрафаретного друку
декоративне скло
дзеркала для шаф-купе з безпечною плівкою та оригінальним художнім оформленням
дзеркала з фацетом і гравіюванням
двері зі скла розсувні та орні
душеві скляні кабіни
Е
елементи скляних світильників
енергозберігаюче скло
енергозберігаючі склопакети
Є
єврокромка на склі
Ж
жалюзі в склопакеті
З
забарвлене скло різнобарвною палітрою кольорів по каталогу RAL з використанням спецефектів (кварц, металік, люстр, голографічний люстр)
загартоване меблеве скло
І
інсталяції скляні
К
кабіни душові скляні
картини на склі
кухонні скляні фасади
кухонні скляні фартухи (скіналлі)
кромка на склі
кольоровий фотодрук на склі
конструкції зі скла
кріплення уф клеєм скло-скло, скло-метал;
кольорові дзеркала
кольорове скло

Л
лакобель для шаф-купе
лакофарб полочки
ламіноване безпечне скло
логотип на склі або дзеркалі
М
малюнки на склі матові та повнокольорові
матування дзеркала
матування склоблоків
матоване скло сатин
матоване скло методом піскоструминної обробки
матовані дзеркала для меблів і інтер`єрів
меблеві елементи скляних фасадів
меблі скляні
меблеве скло
Н
надпрозоре скло 4-19мм з обробкою
О
обробка кромки скла та дзеркала
огорожі скляні сходових маршів і ліфтових шахт
отвори у склі
П
панно дзеркальні
повнокольоровий друк на склі
полиці скляні
підлога скляна
плитка дзеркальна
підставки для квітів
перегородки скляні для офісів, житлових і виробничих приміщень
піскострумний малюнко на склі (нанесення логотипів, інформації, дизайн-оформлення)
панно дзеркальне у фойє готелів, ресторанів, для танцювальних залів та спортивно-розважальних закладів
поклейка безпечної плівки на дзеркала
полірування та шліфування кромки скла
Р
рецепції скляні
С
сатин матове скло
свердління отворів у склі
склопакети великих розмірів та складних форм
склоблоки кольорові та матові
стелі дзеркальні
стінки акваріума із скла
стільниці скляні для столів
суцільні скляні двері
сувенірна скляна продукція
сходи скляні
Т
таблички з логотипом
тумби скляні під ТВ і аудіо техніку
тоноване скло з обробкою
торгівельні суцільноскляні конструкції
триплекс безпечне скло
Ф
флоат-скло 2-19мм з обробкою
фарбоване скло з обробкою
фартухи для кухні
фотографії на склі
фурнітура для скла
фасади скляні кухонні
фацет на дзеркалі
Х
художнє матування
Ш
шліфування кромки
 
3D об'ємні дзеркальні панелі


УВАГА! Дана стаття є власністю компанії БУСЕЛ, копіювання та розповсюдження карається за законом!

 

 Повернутися до списку


Корисна інформація
Статті та публікації Все про скло
ГОСТи, ДСТУ Корисні посилання
Контакти
Дизайнерам
Залишити заявку
Прайс-листи

Каталог продукції

Бусел: вітражі Скло в архітектурі
Бусел: вітражі Скло в інтер'єрі
Бусел: вітражі Обладнання для обробки скла та виробництва склопакетів
Бусел: вітражі Обладнання Elumatec для роботи з ПВХ та алюмінієвим профілем
Бусел: вітражі Склопакети
Бусел: вітражі Склоблоки
Бусел: вітражі Дзеркала
Бусел: вітражі Вітражі
Бусел: вітражі Душові кабіни
Бусел: вітражі Фурнітура для меблів та виробів зі скла
Бусел: вітражі Скляні захисні конструкції та екрани
Бусел: вітражі Інструмент для роботи зі склом
Бусел: вітражі Сувенірна продукція
Бусел: вітражі Скло для камінів та печей NeoCeram Glass®
Бусел: вітражі Спеціальне скло для душевих кабін
Бусел: вітражі Розпродаж

У нас на сайті шукають:

Скло листове   Тоноване скло   Склоблоки   Флоат скло   Візерункове скло   Склопакети   Обладнання для обробки скла   Дзеркала   Вітражі   Фурнітура для меблів та виробів зі скла   Інструмент для роботи зі склом Скло 4мм

Прайс-листи

ДокладнішеЧитати докладніше

Виробництво

ДокладнішеЧитати докладніше

Проекти

ДокладнішеЧитати докладніше

 
Бусел: дзеркала

Туры выходного дня по Украине

Контакти

Центральний офіс: 08132, Київська область, м. Вишневе, вул. Київська, 13А
тел.: (044) 501-88-80, 501-88-81
моб.: (050) 469-95-08
Контакти всіх підрозділів

Швидко прокласти маршрут, як добратися до нас, можливо за посилання для навігаціі в Google Maps
https://goo.gl/maps/TUJ4NnxhTAm

 

ПоштаНадіслати листа
Склоблоки - www.glassblocks.com.ua

© 1994-2012 ТМ "БУСЕЛ". Всі права захищені.
При повному або частковому використанні матеріалів сайту посилання на http://www.busel.ua є обов'язковим.